Prancūzijoje vėl siautėjo V.Wembanyama

Prieš 1 metus 72

Victoras Wembanyama vėl žibėjo, bet jo atstovaujama Paryžiaus „Metropolitans 92“ (14/5) komanda Prancūzijos čempionate namie 84:102 (22:30, 25:26, 19:18, 18:28) nusileido Luaros „Roanne“ (10/9).

Jaunasis prancūzas per 34 minutes pelnė 31 tašką (9/19 dvit., 3/9 trit., 4/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 perdavimus, 5 kartus klydo, provokavo 4 pražangas, kartą prasižengė bei rinko 32 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems taip pat 16 taškų pelnė Justinas Jamesas, 15 – Bandja Sy. Laimėjusiems 23 taškus pelnė Ronaldas Marchas, 16 – Silvio De Sousa (6 atk. kam.), 14 – Maxime‘as Roosas.

— First Team (@FirstTeam101) January 27, 2023

„Ilgoji pertrauka“: pamaina Brazdeikiui, Čanako pirkiniai, spaudimas teisėjams, Maksvyčio žaidimo schemos, apmaudas dėl Maco, tylios žalgiriečių svajonės ir kas turėtų likti „Žalgiryje“, o kas – išvykti