Pranašumą susigrąžinusi „Nuggets“ atsidūrė per pergalę nuo patekimo į finalą

Prieš 11 mėnesius 64

Denverio „Nuggets“ atsitiesė po dviejų pralaimėjimų iš eilės ir Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje iki keturių pergalių vėl įsiveržė į priekį.

„Nuggets“ krepšininkai penktose serijos rungtynėse namuose užtikrintai 118:102 (35:24, 17:25, 39:25, 27:28) pranoko Finikso „Suns“.

Serijoje iki keturių pergalių „Nuggets“ pirmauja 3-2. Galimai lemiamas šeštasis serijos mačas vyks Finikse. Šioje serijoje komandos kol kas skina pergales tik namų aikštėje.

„Nuggets“ prie patekimo į konferencijos finalą priartino Nikola Jokičius. Serbas per 38 žaidimo minutes surinko 29 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ ekipa šiame susitikime tik sykį leido varžovams įsiveržti į priekį. Didžiausią pranašumą šeimininkai turėjo ketvirtajame kėlinyje, kai komandas skyrė 24 taškai.

Prie pergalės svariai prisidėjo Bruce`as Brownas, surinkęs 25 taškus. Po 19 pridėjo Michaelas Porteris ir Jamalas Murray.

„Suns“ gretose geriausiai sekėsi Devinas Bookeriui, kuris per 41 minutę surinko 28 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Kevinas Durantas pridėjo 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Nuggets“ šiame susitikime tritaškius metė 48 proc. taiklumu (13/27).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (13 atk. kam., 12 rez. perd.), Bruce`as Brownas 25, Michaelas Porteris ir Jamalas Murray po 19, Aaronas Gordonas 10.

„Suns“: Devinas Bookeris 28, Kevinas Durantas 26 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Deandre Aytonas 14, Terrence`as Rossas 9.