Po vienų geriausių karjeros rungtynių nežinia – Gudaitis patyrė piršto traumą

Prieš 1 metus 72

Penktadienio vakarą namuose rungtyniavusi Atėnų „Panathinaikos“ (8/16) komanda rezultatu 91:92 (26:21, 23:21, 19:27, 23:23) nusileido „Valencia“ (13/11) krepšininkams. Šiame mače vieną geriausių karjeros pasirodymų surengė lietuvis Artūras Gudaitis.

Pastarasis per 29 minutes užfiksavo dvigubą dublį ir įspūdingą naudingumą – jo sąskaitoje 23 taškai (7/11 dvit., 9/11 baud.), 10 atkovotų kamuolių, blokas, perimtas kamuolys ir net 32 naudingumo balai.

Vis dėlto, tokias puikias jo rungtynes aptemdė ne tik pralaimėjimas, bet ir patirta trauma. Mačui artėjant prie pabaigos prieš lietuvį buvo prasižengta taip kietai, kad jis buvo priverstas palikti aikštę. A. Gudaičiui buvo išnarintas pirštas.

Krepšinio naujienų portalas „Basketnews“ vėliau pranešė, kad lietuviui plyšo mažojo kairiosios rankos piršto sausgyslė.

Šeštadienį krepšininkui bus atlikti papildomi tyrimai, po kurių paaiškės jo būklė.

Chris Jones FOR THE WIIIIN against Panathinaikos🎯🎯🎯@valenciabasket pic.twitter.com/udEnNr5uWz

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) February 10, 2023

Tuo metu pats mačas itin atkakliai klostėsi iki pat pabaigos Lemiamos rungtynių atakos metu kamuolys atsirado „Valencia“ žaidėjo Chriso Joneso rankose. Pastarasis su ketvirtojo kėlinio sirena pataikė tritaškį ir išplėšė neįtikėtiną pergalę svečiams.