Po varžovų centro siautėjimo ir „Pelicans“ pralaimėjimo – trenerio priekaištai dėl kietumo

Prieš 1 metus 69

Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-5) krepšininkai patyrė pralaimėjimą NBA rungtynėse išvykoje, kai 122:129 (30:32, 25:26, 36:42, 31:29) nusileido Indianos „Pacers“ (5-5).

Jonas Valančiūnas savo komandai per 22 minutes pelnė 14 taškų (7/9 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius prasižengė.

„Pelicans“ ekipą žudė buvęs Domanto Sabonio partneris baudos aikštelėje Mylesas Turneris, įmetęs net 37 taškus ir surinkęs 12 atšokusių kamuolių. „Pacers“ gynėjų duetas – Tyrese`as Haliburtonas ir Buddy Hieldas – kartu pataikė 11 tritaškių.

M. Turneris iki šio mačo sezone vidutiniškai rinko po 13,8 taško per 5 sužaistas rungtynes.

„Žinome, kad turime galimybę pasiekti kažką ypatingo, tačiau negalime tiesiog įveikti komandas ridendami kamuolį. Turime dėl to stengtis. Turime varžytis. Turime žaisti kietai. Nemanau, kad šiandien žaidėme tokiu lygiu, kokiu galime. Pažadu, kad būsime geresni“, – savo komandos pastangomis po mačo nepatenkintas kalbėjo „Pelicans“ treneris Willie Greenas.

Trečiajame kėlinyje „Pacers“ turėjo 13 taškų persvarą (85:72), o prieš ketvirtąjį pirmavo 100:91. Tačiau rimtesnės kovos svečiams mesti nepavyko, nes per kelias minutes skirtumas išaugo iki 115:98 ir iki vienženklio sumažėjo tik paskutinėmis minutėmis.

Visi penki „Pacers“ starto penketo žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių su bent 15 taškų ir bent 3 pataikytais tritaškiais. „Pacers“ žaidėjai iš viso pataikė net 22 tritaškius iš 48 (46 proc.), „Pelicans“ – 14 iš 34 (41 proc.).

„Pacers“: M. Turneris (7/11 dvit., 4/7 trit., 11/11 baud., 12 atk. kam.) 37, T. Haliburtonas (6/10 trit., 13 rez. perd.) ir B. Hieldas (5/13 trit.) po 20, A. Nembhardas (3/4 trit.) ir J. Smithas (11 atk. kam.) po 15.

„Pelicans“: B. Ingramas (9/20 dvit., 3/4 trit.) 29, Z. Williamsonas (8/12 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.) 26, H. Jonesas 16, J. Valančiūnas 14, D. Grahamas ir T. Murphy po 11.