Po triumfo Eurolygos ketvirtfinalyje „Barcelona“ vargo vietiniame fronte

Prieš 2 metus 118

Eurolygos finalo ketvertą pasiekusi Barselonos „Barcelona“ (25/7) grįžo į Ispanijos lygos kovas, kur svečiuose Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 74:72 (15:16, 15:22, 22:18, 22:6) palaužė Lugo „Breogan“ (15/17) ekipą su Mindaugu Kačinu.

Barselonos komanda deficitą panaikino paskutiniame kėlinyje. Dar likus 57 sekundėms šeimininkai pirmavo (72:71), bet pataikė Cory Higginsas, „Breogan“ neužpuolė, o Nicolas Laprovittola baudos metimu tvirtino pergalę katalonams.

Rokas Jokubaitis per 17 minučių pelnė 8 taškus (1/4 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 perdavimus, kartą klydo, provokavo pražangą, kartą pažeidė taisykles ir rinko 7 naudingumo balus.

M.Kačinas per 27 minutes prametė 3 tritaškius, atkovojo kamuolį, kartą klydo, provokavo pražangą, 4 kartus pažeidė taisykles bei rinko -5 naudingumo balus.

Nugalėtojams 12 taškų surinko Alejandro Abrinesas, 11 – Brandonas Daviesas (8 atk. kam.), po 8 – N.Laprovittola ir C.Higginsas.

Lugo komandai po 11 taškų pelnė Rašidas Mahalbašičius (6 atk. kam.) ir Erikas Quintela.

„Bružas ir Pulkovskis“: LKL reguliaraus sezono apdovanojimai –blogiausiai dirbantis klubas, MVP, labiausiai nuvylę krepšininkai, geriausias treneris, didžiausią pažangą padaręs atletas, geriausias naujokas ir „Kylanti žvaigždė“