Po traumos grįžęs Valančiūnas pasižymėjo galingu dvigubu dubliu

Prieš 1 metus 46

Į rikiuotę grįžęs Jonas Valančiūnas žaidė galingai ir padėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (29-27) nuskinti trečią pergalę iš eilės.

„Pelicans“ krepšininkai namuose 116:107 (32:35, 30:24, 29:22, 25:26) įveikė Atlantos „Hawks“ (27-28).

Vienerias rungtynes dėl traumos praleidęs J. Valančiūnas šiame mače žaidė 26 minutes, įmetė 16 taškų (8/10 dvit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Tai buvo 29-asis J. Valančiūnas dvigubas dublis šiame sezone.

Ilgą laiką kova klostėsi apylygiai, bet po trečiojo kėlinio pabaigoje surengto spurto „Pelicans“ įgijo dviženklę persvarą ir ketvirtajame kėlinyje įtvirtino pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Brandonas Ingramas, surinkęs 30 taškų.

„Hawks“ gretose geriausiai pasirodė 22 taškus įmetęs Bogdanas Bogdanovičius.

„Pelicans“ Vakarų konferencijoje užima aštuntąją vietą. Identiškoje pozicijoje Rytuose stovi „Hawks“.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30 (8 rez. perd.) C.J. McCollumas 21, Jonas Valančiūnas (14 atk. kam.) ir Trey Murphy po 16, Herbas Jonesas 11.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 22, Dejounte Murray 19, Trae Youngas 16 (16 rez. perd.), Johnas Collinsas 15, Clintas Capela 13.