Po Sabonio metimo pratęsimą išplėšusi „Kings“ ekipa palaužė „Mavericks“

Prieš 1 metus 53

Domantas Sabonis su Sakramento „Kings“ (32-24) antrą naktį iš eilės stojo į akistatą su Dalaso „Mavericks“ (31-27) ekipa.

Namuose žaidę „Kings“ krepšininkai po pratęsimo 133:128 (34:32, 28:32, 24:24, 28:26, 19:14) palaužė svečius iš Teksaso.

Praėjusią naktį vykusi akistata baigėsi „Mavericks“ pergale 122:114.

41 minutę ant parketo praleidęs D. Sabonis prie pergalės prisidėjo 22 taškais, 14 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyviausiais perdavimais.

Svarbiausius savo taškus D. Sabonis pelnė ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai likus žaisti 37,6 sek. atkovojo kamuolį ir pataikė iš po krepšio. Rezultatas tapo lygus 114:114 ir komandos žengė į pratęsimą.

Sabonis (43.8 FPTS) gets the offensive board and lay-in to tie it up! We got OT in Sacramento 👀 pic.twitter.com/EeJFeii5Iv

— NBA Fantasy (@NBAFantasy) February 12, 2023

Tiek „Kings“, tiek „Mavericks“ dar surengė po vieną ataką, tačiau metimai skriejo pro šalį.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo „Kings“ lyderis De`Aaronas Foxas, surinkęs 36 taškus.

„Mavericks“ gretose Kyrie Irvingas pelnė 28 taškus, Luka Dončičius – 27.

Vakarų konferencijoje „Kings“ viena pergale lenkia Dalaso klubą.

„Kings“: De`Aaronas Foxas 36, Domantas Sabonis ir Terence`as Davisas po 22, Kevinas Huerteris 15.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 28 (7 rez. perd.), Luka Dončičius 27 (9 atk. kam.), Joshas Greenas 23, Christianas Woodas 15.