Po pralaimėjimo Kaune – pratęsime išvargta „Baskonia“ pergalė Malagoje

Prieš 1 metus 60

Sunkią pergalę Ispanijos čempionate pasiekė Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (16/4), kuri Malagoje 89:81 (15:16, 15:23, 21:19, 27:20, 11:3) per pratęsimą palaužė „Unicaja“ (13/7) klubą.

R.Giedraitis per 30 minučių pelnė 11 taškų (2/3 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, provokavo 3 pražangas, kartą prasižengė ir rinko 14 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 23 minutes įmetė 3 taškus (1/4 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko perdavimą, provokavo 2 pražangas, kartą pažeidė taisykles ir rinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Maxas Heideggeris, po 15 – Vanja Marinkovičius ir Dariusas Thompsonas. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 29 taškus įmetęs, 6 kamuolius atkovojęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Kendrickas Perry.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros