Pirmoje kovoje kritę „Šiauliai“ liko be Čempionų lygos

Prieš 1 metus 82

Antano Sireikos diriguojamai „Šiaulių“ komandai nepavyko įveikti pirmojo FIBA čempionų lygos atrankos etapo.

Išvykoje žaidę „Šiauliai“ 73:85 (18:23, 10:27, 24:12, 21:23) pripažino Hertogenboso „Heroes“ ekipos iš Nyderlandų pranašumą.

Antrajame atrankos etape olandų laukia akistata su Malagos „Unicaja“. Iki Čempionų lygos grupės varžybų komandoms reikia įveikti tris etapus.

„Šiauliai“ prastai pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių atsiliko 22 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje šiauliečiai grįžo į kovą ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų, tačiau „Heroes“ ekipa išlaikė dviženklę persvarą ir šventė pergalę.

„Šiaulių“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kyle`as Mangasas ir Donatas Sabeckis, surinkę po 16 taškų.

Nugalėtojų gretose spindėjo Emmettas Naaras, pelnęs 17 taškų ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

„Šiauliai“: Kyle`as Mangasas ir Donatas Sabeckis po 16, Paulius Danusevičius 11 (6 atk. kam.), Martynas Varnas ir Jonas Bergstedtas po 9.

„Heroes“: Emmettas Naaras (7 rez. perd.) ir Vernersas Kohsas po 17, Thomasas Van der Marsas 12 (11 atk. kam.), Donte Thomasas ir Austinas Price`as po 9.