Pirmas LKL milžinų mūšis sezone: „Rytas“ – „Žalgiris“

Prieš 1 metus 76

Be pralaimėjimų šį sezoną LKL sezone žingsniuojantis Kauno „Žalgirio“ (7-0) klubas sekmadienį pasitinka Lietuvos čempionų iššūkį.

17 val. 20 min. pirmą kartą akis į akį žalgiriečiai išvykoje susitinka su Vilniaus „Ryto“ (4-3) krepšininkais.

Dvikovos rezultatą ir eigą kviečiame stebėti kartu su LRT.lt.

Rungtynes aikštės šeimininkai pradėjo kiek geriau ir pirmavo dėka pataikytų tolimų metimų. Įpusėjus ketvirčiui po Marcuso Fosterio tritaškio „Rytas“ pirmavo 18:12, tačiau tuomet savo sėkmingą atkarpą sužaidė „Žalgiris“. Svečiai spurtavo 15:5 ir po pirmųjų 10-ies minučių turėjo 4 taškų pranašumą – 27:23.

Antrajame kėlinyje aikštėje netrūko emocijų, o tiek viena, tiek kita komanda buvo įspėta dėl galimų techninių pražangų. Vienu rezultatas buvo lygus 35:35, tačiau prieš pertrauką žalgiriečiai atitrūko 5 taškais (48:43).

Po pertraukos žaidimas aikštėje priminė amerikietiškus kalnelius. Vienu metu „Žalgiris“ jau turėjo 11 taškų pranašumą, tačiau „Rytas“ sugebėjo skirtumą sumažinti iki 6 – 63:69.