Per žingsnį nuo trigubo dublio likęs Sabonis su „Kings“ namuose nusileido „Suns“

Prieš 1 metus 65

Domantas Sabonis kartu su Sakramento „Kings“ ekipa namuose turėjo pripažinti Finikso „Suns“ ekipos pranašumą.

„Kings“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 117:122 (26:31, 38:32, 20:28, 33:31).

D. Sabonis per 37 minutes pelnė 17 (7/8 dvit., 1/2 trit.) taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė vieną kamuolį, blokavo 2 metimus, 5 kartus suklydo ir vieną kartą prasižengė.

— Sacramento Kings (@SacramentoKings) November 29, 2022

Permainingose rungtynėse „Kings“ lemiamą ketvirtį pasitiko turėdama 7 taškų deficitą (84:91).

Tiesa, jau netrukus Sakramento ekipa ėmė vytis varžovus, o 6-ą ketvirto kėlinio minutę išsiveržė į priekį (102:101). Tiesa, rungtynėse ir toliau liko intriga, nes „Suns“ susigrąžino persvarą ir likus kiek mažiau nei 2 minutėms „Kings“ jau atsiliko 5 taškais (110:105).

Visgi lemiamais rungtynių momentais „Suns“ žaidė užtikrinčiau ir sugebėjo pasiekti pergalę išvykoje.

Geriausiai nugalėtojų komandoje žaidė net 44 taškus pelnęs Devinas Bookeris, kuris atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai „Kings“ komandoje žaidė 30 taškų pelnęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Malikas Monkas.

„Suns“: D. Bookeris 44, D. Aytonas 17, D. Lee 15, M. Bridgesas 13, T. Craigas 11.

„Kings“: M. Monkas 30, K. Heurteris 18, D. Sabonis 17, K. Murray, D. Foxas ir T. Davisas po 11.