Per paskutinę minutę persvarą vėjais paleidusi „AS Monaco“ vos palaužė Miuncheno ekipą

Prieš 1 metus 65

Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (7/3) komanda Eurolygoje išbarstė pranašumą, bet grįžo į pergalių kelią ir namuose 80:79 (17:14, 17:19, 19:17, 27:29) įveikė Miuncheno „Bayern“ (3/7) klubą.

„AS Monaco“ komanda uždavė gerą rungtynių startą ir Mike‘ui Jamesui spėjus pelnyti jau 7 taškus išsiveržė į priekį 15:4. Vis tik „Bayern“ puolimą atgaivino ir jau antro kėlinio pradžioje atsiliko vos 16:17. Nielsas Giffey persvėrė rezultatą, pataikęs iš toli, Miuncheno komanda po truputį stengėsi perimti kontrolę – 28:25. Vis tik kova buvo labai lygi ir nė viena ekipa nesusikrovė svaresnės persvaros.

Po pertraukos situacija buvo tokia pati – dar likus minutei iki trečio kėlinio pabaigos buvo lygu (50:50), tik Elie Okobo suteikė „AS Monaco“ trapų pranašumą – 53:50. Tas pats E.Okobo tapo žmogumi, kuris toliau tempė į priekį Monako ekipą, o galiausiai po jo tritaškio „AS Monaco“ įgijo dviženklę persvarą – 67:57.

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) November 25, 2022

Šeimininkai neilgai saugojo persvarą (75:64), ją ėmė barstyti paskutinės minutės metu. Liko 38 sekundės, „AS Monaco“ pirmavo 79:70, bet tada N.Giffey pataikė iš toli, o Andreasas Obstas kone iškart provokavo pražangą, mesdamas tritaškį – 76:79. Tam reikėjo vos 4 sekundžių. Vis tik J.Loydas stojo mesti baudų, pataikė vieną, o N.Giffey buvo netaiklus.

Paskutinę sekundę A.Obstas dar pataikė iš toli, bet to buvo maža – 79:80.

D.Motiejūnas per 18 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų klydo, blokavo metimą, provokavo pražangą ir rinko 7 naudingumo balus.

„AS Monaco“: Elie Okobo 16, Alpha Diallo ir Mike‘as Jamesas (6 rez. perd.) – po 13, Donta Hallas 10, Jordanas Loydas ir Jaronas Blossomgame‘as (7 atk. kam.) – po 8.

„Bayern“: Andreasas Obstas 18 (5/7 trit.), Augustine‘as Rubitas 14 (6 atk. kam.), Cassiusas Winstonas 12, Ognjenas Jaramazas 10, Nielsas Giffey ir Othello Hunteris – po 6.

And ONE! @_DatBoi05 dunks in traffic!👀#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/ulKqH3gDJ9

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti