Paskutinės akimirkos prisilietimas nulėmė rungtynes Orlande

Prieš 1 metus 58

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) itin intriguojantis mačas užfiksuotas tarp dviejų Rytų konferencijos autsaiderių.

Orlando „Magic“ (25/35) savo arenoje 108:106 (28:26, 19:20, 33:33, 28:27) įveikė Detroito „Pistons“ (15/45).

Viso mačo metu vyko itin įtempta kova, kulminaciją pasiekusi paskutinėmis sekundėmis. Esant lygiam rezultatui (106:106) iniciatyvos ėmėsi Paolo Banchero, tačiau netaiklų jo metimą su sirena pergalingu prisilietimu pataisė Wendellas Carteris.

„Nenorėjau žaisti pratęsimo, tad teko kažką sugalvoti“, – paprastai lemiamą epizodą apžvelgė aukštaūgis.

„Magic“ aukštaūgis viso mačo metu patikimai kovojo po krepšiais – 32 minutės, 14 taškų (5/10 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/6 baudų metimų), 14 atkovotų ir perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, klaida ir 3 pražangos.

„Magic“ tragiškai pradėjo sezoną (5/20), bet nuo tada fiksuoja gerokai solidesnę atkarpą (20/15) ir neatsisako minčių jau šiame sezone nuvesti jauną branduolį iki įkrintamųjų.

„Pistons“ neišsigelbėjo net versdami tritaškius 50 procentų taiklumas (17/34) bei tik nežymiai pralaimėdami kovą po krepšiais (45:46).

Detroito komandą gelbėti bandė Jadenas Ivey – 31 minutė, 25 taškai (4/6 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 2/4 baudų metimų), 2 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, blokas ir 3 klaidos.

Detroito klubas išlieka prasčiausiu Rytų konferencijoje, Orlando ekipa joje užima tryliktąją vietą, nuo įkrintamųjų ribą žyminčių Vašingtono „Wizards“ (28/30) atsilikdami trimis pergalėmis.

„Pistons“: Jadenas Ivey 25 (5/7 tritaškių), Alecas Burksas 16 (5 atk. kam., 4/4 tritaškių), Killianas Hayesas (5 rez. perd.) ir Hamidou Diallo po 12, Isaiah Stewartas 10 (8 atk. kam.), Isaiah Liversas 9 (3/5 tritaškių), Jamesas Wisemanas 8 (10 atk. kam.).

„Magic“: Franzas Wagneris 21 (5 atk. kam.), Cole’as Anthony 15 (3/3 tritaškių), Markelle’as Fultzas (8 rez. perd.) ir Wendellas Carteris (14 atk. kam.) po 14, Gary Harrisas 12 (4/8 tritaškių), Paolo Banchero 11 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonathanas Isaacas 10 (7 atk. kam.), Moritzas Wagneris 9.

„Ilgoji pertrauka“: NCAA lietuviai – Ą.Tubelio perspektyvos, nuviliantis Marčiulionis, išeivijos lietuvio žibėjimas ir „vaidmens žaidėjai“