Pasaulio čempionate – pasaulio rekordą ir toliau daužančios McLaughlin triumfas

Prieš 1 metus 80

Ankstyvų šeštadienio rytą Lietuvos laiku JAV vykstančiame pasaulio lengvosios aletikos čempionate buvo pagerintas pasaulio rekordas.

Moterų 400 m barjerinio bėgimo finale aukso medalį iškovojo amerikietė Sydney McLaughlin, kuri finišavo per 50,68 sek.

Šis laikas yra naujas pasaulio rekordas, kuris iki šiol taip pat priklausė S. McLaughlin.

Jį bėgikė pirmą kartą pagerino 2021 m. birželį, o nuo to karto laiką vis gerino jau 3 kartus.

Sidabrą šiame finale iškovojo Nyderlandų bėgikė Femke Bol (52,27 sek.), o bronzą iškovojo amerikietė Dalilah Muhammad (53,18 sek.).

Tuo tarpu 400 m vyrų bėgimo finale triumfavo amerikietis Michealas Normanas (44,29 sek.). Antrą vietą užėmė Grenados bėgikas Kirani Jamesas (44,48 sek.), o bronza atiteko britui Matthew Hudsonui-Smithui (44,66 sek.).

Moterų 400 m bėgimo finale auksas atiteko Bahamų bėgikei Shauanae Miller-Uibo (49,11 sek.). Antroje vietoje liko Dominikos Respublikos bėgikė Marileidy Paulino (49,60 sek.), o bronzą iškovojo Barbadoso atletė Sada Williams (49,75 sek.).