P.Valinskas savo rezultatyvumą išlaikė ir prieš Europos taurės ekipą

Prieš 1 metus 56

Adrijos lygoje aukštą rezultatyvumą išlaiko Belgrado FMP (12/7) vedantis Paulius Valinskas.

Lietuvis buvo ryškus, bet namie nenukalė pergalės prieš Liublianos „Cedevita Olimpija“ (13/5) ekipą – 79:86 (24:27, 13:20, 16:20, 26:19).

P.Valinskas per 34 minutes surinko 15 taškų (6/13 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 3 ir prarado 5 kamuolius, išdalino 5 rezultatyvius perdavimus, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 11 naudingumo balų.

Jam pavyko pasiekti 14,6 taško siekiantį sezono vidurkį.

19 taškų Belgrado ekipai surinko Charlesas Moore’as (2/6 tritaškių, 5 rez. perd.), po 9 – Aleksa Stepanovičius (1/6 dvitaškių) ir Beau Beechas (3/5 tritaškių, 4 klaidos).

Slovėnijos komandai 17 taškų pelnė Yogi Farrellas (3/8 tritaškių, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), 16 – Karlo Matkovičius (7/9 dvitaškių), 14 – Edo Muričius (5 atk. kam., 3/6 tritaškių), 13 – Zoranas Dragičius (11 atk. kam., 5 rez. perd.), 10 – Joshas Adamsas (6 rez. perd.).

„Cedevita Olimpija“ palypėjo į trečiąją vietą lygoje, FMP žengia penkti.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros