„Olympiakos“ po dramatiškos kovos neapgynė namų tvirtovės prieš „Valencia“

Prieš 1 metus 59

Pirėjo „Olympiakos“ ekipa nesugebėjo pasiekti pergalės namuose.

„Olympiakos“ rezultatu 82:83 (28:22, 19:12, 24:24, 11:25) nusileido „Valencia“ krepšininkams.

Pagrindinį pranašumą Pirėjo ekipa susikrovė per pirmą rungtynių pusę ir ilgą laiką pirmavo.

Tiesa, paskutinėmis minutėmis „Valencia“ gerokai pradėjo tampyti nervus šeimininkams ir likus kiek daugiau nei minutei iki rungtynių pabaigos, po J. Webbo dvitaškio, komandas skyrė vos vienas taškas.

Abi komandos apsikeitė taikliais ir pramestais baudų metimais, net du kartus nuo baudų metimo linijos pro šalį metė K. Sloukas, tačiau likus 3 sek. Chrisas Joneso ranka nedrebėjo, šis pataikė tris baudų metimus ir išvedė „Valencia“ į priekį. Lemiami Pirėjo ekipos metimai skriejo pro šalį ir pergalę šventė „Valencia“ ekipa.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė C. Jonesas, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Aleksandras Vezenkovas, kuris pridėjo 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Valencia“: C. Jonesas ir B. Dubljevičius po 17, K. Alexanderis 10.

„Olympiakos“: A. Vezenkovas 20, T. Walkupas 12, K. Sloukas 11, M. Fallas 10.