O.Olisevičius pranoko E.Bendžių, bet pergalę pasiekė pastarojo ekipa

Prieš 1 metus 65

Italijos lygos rungtynėse Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (17/12) ekipa namuose 89:77 (23:19, 25:16, 22:28, 19:14) nugalėjo Emilijos Redžo „UnaHotels“ (10/19) klubą su Osvaldu Olisevičiumi.

30 minučių žaidęs E.Bendžius pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 0/2 baudos metimai), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

O.Olisevičius žaidė 29 minutes, surinko 17 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai), sugriebė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles, surinko 9 naudingumo balus ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Nugalėtojams Chrisas Dowe‘as įmetė 28 taškus (4/5 tritaškiai).

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas