„Nuggets“ – per žingsnį nuo pusfinalio: trigubą dublį rinkęs N.Jokičius įspraudė „Timberwolves“ į kampą

Prieš 1 metus 51

Denverio „Nuggets“ komandai belieka žengti paskutinį žingsnį, kad patektų į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalį.

„Nuggets“ svečių arenoje 120:111 (28:28, 33:27, 33:33, 26:33) susitvarkė su Minesotos „Timberwolves“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0.

Ketvirtasis ketvirtfinalio serijos mačas balandžio 24 dieną taip pat vyks Minesotoje.

Nors skirtumas tarp komandų nedidelis, nuo antrojo kėlinio „Nuggets“ kontroliavo susitikimą ir trapų pranašumą turėjo. Dar likus 4 minutėms „Timberwolves“ turėjo visus šansus kovoti dėl pergalės (104:109), bet Jamalas Murray‘us stojo mesti baudų, vėliau tą darė ir Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as – abu jie pridėjo po tašką. Galiausiai N.Jokičiaus tritaškis kone tvirtino pergalę Denverio komandai – 113:104.

Minesotos komanda metė gerokai daugiau baudų (29/35) nei oponentai (11/13).

N.Jokičius rinko septintą karjeros atkrintamųjų trigubą dublį – pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Rezultatyvumu jį pelnė Michaelas Porteris (25 tšk.).

Minesotos komandai neužteko Anthony Edwardso indėlio, kuris įmetė 36 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 perdavimus.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 36 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 3/11 trit.), Karlas-Anthony Townsas 27 (7 atk. kam.), Rudy Gobertas 18 (10 atk. kam.), Mike‘as Conley 12.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 25 (9 atk. kam.), Nikola Jokičius 20 (11 atk. kam., 12 rez. perd.), Jamalas Murray‘us 18 (9 rez. perd.), Aaronas Gordonas ir Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as – po 14.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai