NKL: klaipėdiečiai nutraukė pralaimėjimų seriją, „Atletas“ laimėjo dramą

Prieš 1 metus 59

Oskaras Pleikys surinko dvigubą dublį ir jo vedamas Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (3/16) iškovojo trečiąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) pirmenybėse.

Klaipėdos klubas išvykoje 77:63 (23:16, 26:16, 10:18, 18:13) įveikė „Šilutę“ (9/9) ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė O. Pleikys, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 22 taškai (7/14 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), 16 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai susikrovė 19 taškų persvarą (47:28), tačiau po ilgosios pertraukos spurtavusi „Šilutė“ kirpo atsilikimą iki vienženklio (50:59).

Vis tik svečiai iš Klaipėdos lemiamo ketvirčio pradžioje atstatė dviženklį pranašumą (63:50), kurį išlaikė iki mačo pabaigos.

Šilutės komandai Jalenas Warrenas per 32 minutes pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 2/5 trit., 3/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 23 (7/11 dvit., 2/5 trit., 3/8 baud.), Jevgenas Balabanas 9 (2/3 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Julius Liesis ir Joshua Alexanderis (3/10 dvit., 6 atk. kam.) po 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 22 (7/14 dvit., 2/3 trit., 16 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld., 31 naud.), Gediminas Leščiauskas 15 (5/6 dvit., 7 atk. kam., 5 kld.), Rytis Šakaitis 13 (4/5 trit.), Matas Repšys 7 (5 atk. kam.).

Dramoje Garliavoje – „Atleto“ triumfas prieš „Telšius“

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Kauno r. „Atletas“ (6/12).

Remigijaus Bardausko auklėtiniai namuose 68:67 (17:20, 12:13, 25:17, 14:17) įveikė „Telšių“ (16/3) krepšininkus.

Likus 42 sekundėms iki mačo pabaigos „Atletas“ turėjo 7 taškų pranašumą (68:61), tačiau žemaičiai nepasidavė: atsakė spurtu 6:0 ir po Ernesto Bružo baudų likus 15 sekundžių sumažino skirtumą iki minimalaus (68:67).

Netrukus Tomas Kuzminskas suklydo ir „Telšiai“ turėjo dvi progas išplėšti pergalę, tačiau abu Mindaugo Norkaus dvitaškiai skriejo pro šalį.

Kauno raj. komandai Tomas Balčiūnas per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei surinko 20 naudingumo balų.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Laurynas Kaveckis, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 18 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 18 naudingumo balų.

„Atletas“: Tomas Balčiūnas 15 (3/8 dvit., 6/7 baud., 12 atk. kam.), Edas Valenta (4/10 dvit., 14 atk. kam.) ir Paulius Danisevičius (2/7 dvit., 2/11 trit., 4 rez. perd., 2 blok.) po 11, Egidijus Dimša (3/7 dvit., 9 atk. kam.), Karolis Babkauskas (2/5 trit.) ir Tomas Kuzminskas po 7.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 18 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 16 (7/11 dvit.), Ignas Razutis 10 (3/9 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Mindaugas Norkus 9 (4/10 dvit., 8 atk. kam.).

netrukus papildysime kitais mačais

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos