Nieko nebelėmusiose rungtynėse – Suomijos pergalė prieš Izraelį

Prieš 1 metus 50

Sunkią pergalę atrankoje į Pasaulio taurę pasiekė Suomijos (9/2) rinktinė, kuri svečiuose po pratęsimo 97:95 (13:28, 22:18, 25:24, 23:13, 14:12) palaužė Izraelį (3/8).

Šis mačas nieko nebelėmė, nes Suomija jau turi vietą Pasaulio taurėje, o Izraelis jos pasiekti nebegalėjo.

Dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje suomiai galėjo išplėšti pergalę kone su sirena, bet Mikaelis Jantunenas pataikė tik vieną baudą – laukė pratęsimas – 83:83. Tai sekė po Netanelio Artzio nesportinės pražangos.

Vis tik per pratęsimą suomiai kontroliavo situaciją (95:91), atsilaikė po Baro Timoro grėsmingo tritaškio (95:97) ir pasiekė pergalę.

Suomijai 18 taškų pelnė Sasu Salinas (5/9 trit., 7 atk. kam.), 17 – Alexas Murphy (9 atk. kam., 5 rez. perd.), po 15 – Mikaelis Jantunenas ir Ilari Seppala.

Izraeliui 27 taškus pridėjo Baras Timoras (6 rez. perd., 6/10 trit.), 16 – Tomeras Ginatas, 12 – Naomas Yaacovas.

„Ilgoji pertrauka“: NCAA lietuviai – Ą.Tubelio perspektyvos, nuviliantis Marčiulionis, išeivijos lietuvio žibėjimas ir „vaidmens žaidėjai“