menu
Vaikinų jaunimo futbolo rinktinė Baltijos turnyre Estijoje liko ketvirta
Vaikinų jaunimo futbolo rinktinė Baltijos turnyre Estijoje liko ketvirta

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė sekmadienį baigė savo pasirodymą Estijoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre, rašo LFF.lt.

Dvikovoje dėl trečios vietos Tomo Ražanausko auklėtiniai 0:2 (0:0) pralaimėjo Suomijos vienuolikei ir užėmė ketvirtą vietą galutinėje įskaitoje. Suomiai, savo ruožtu, liko treti.

Primename, kad turnyro pusfinalyje lietuviai po baudinių pralaimėjo latviams, o suomiai minimaliu skirtumu 0:1 neprilygo šeimininkams estams.

Sekmadienio rungtynėse nuo pat pradžių nė vienai komandai nepavyko aiškiai perimti iniciatyvos į savo rankas. Kiek ilgiau su kamuoliu buvo suomiai, tačiau lietuviai ganėtinai patikimai gynėsi, grubių klaidų nedarė, o, turėdami savo galimybes, siekė ir išėjimo į greitas atakas.

Visgi pirmame kėlinyje nė viena komanda savo šansais nepasinaudojo ir įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus 0:0.

Vaizdas aikštėje daug nesikeitė ir po pertraukos – nors atakų ar jų užuomazgų buvo į abi puses, tačiau įvartis kurį laiką nekrito nė į vienus vartus.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą į Lietuvos rinktinės vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, suomiai jį realizavo ir išsiveržė į priekį 1:0.

Rungtynių pabaigoje suomiai savo pranašumą padidino ir taip iškovojo trečią vietą turnyre.

U21 vaikinų rinktinių Baltijos taurės rungtynės dėl trečios vietos:

Suomija – Lietuva 2:0 (0:0)

Įvarčiai: 68 min. Santeri Vaananenas, 80 min. Henri Salomaa (Suomija)

Įspėti: 33 min. Santeri Vaananenas, 59 min. Lucasas von Hellensas, 62 min. Rony Janssonas, 78 min. Danielis Armstrongas (Suomija); 40 min. Nojus Stankevičius, 51 min. Matijus Remeikis, 67 min Deividas Dovydaitis, 67 min. Domas Slendzoka, 84 min. Juozas Lubas (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Julius Virvilas, Nojus Stankevičius, Domas Slendzoka, Marius Skirmantas (75 min. Gabrielis Nikonovas), Natanas Žebrauskas, Karolis Žebrauskas (65 min. Ernestas Burdzilauskas), Matijus Remeikis (65 min. Daniel Misiūnas), Deividas Dovydaitis, Titas Buzas, Motiejus Burba (75 min. Nojus Lukšys), Faustas Steponavičius (56 min. Juozas Lubas).

Atsargoje: Rokas Bagdonavičius, Denis Ževžikovas, Esmilis Kaušinis, Naglis Paliušis.

JŪSŲ REAKCIJA?

Komentarai

https://lietuvoskrastas.lt/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!