„Newcastle United“ įvarčių kruša parbloškė „Tottenham“ futbolininkus

Prieš 1 metus 45

Anglijos „Premier“ lygoje įspūdingą pergalę pasiekė „Newcastle United“ komanda. Ji rezultatu 6:1 sutraiškė Londono „Tottenham“ vienuolikę ir pakilo į trečiąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

Įvarčiais lyti pradėjo jau pačioje mažo pradžioje, o net 5-iems įvarčiams pelnyti aikštės šeimininkams pakako vos 21-os minutės.

Pirmą kartą kamuolys vartų tinklą skrodė dar antrą žaidimo minutę, kuomet savo progą išnaudojo Jacobas Murphy. 6-ą min. pasižymėjo Joelintonas, o dar po trijų minučių dublį užfiksavo rungtynių ledus pralaužęs J. Murphy.

Tarsi to dar būtų maža 19-ą ir 21-ą minutėmis savąjį žodį tarė švedas Alexanderis Isakas, o švieslentėje užsidegė nepadorus rezultatas 5:0.

Antroje mačo pusėje, 49-ą min., paguodos įvartį „Tottenham“ ekipai pelnė Harry Kane`as, tačiau paskutinė žodį vis tiek tarė šeimininkai.

Šeštąjį kartą jų gretose 67-ąją min. pasižymėjo ir galutinį tašką mače padėjo Callumas Wilsonas.