Nerimas „Kings“ stovykloje: lyderis gali praleisti penktąjį serijos mačą

Prieš 1 metus 55

D.Foxas dėl piršto traumos gali praleisti vienerias NBA atkrintamųjų rungtynes (Scanpix nuotr.)

Viena karščiausių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų porų yra Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje besikaunančios „Golden State Warriors“ ir Sakramento „Kings“ ekipos.

Pastarajai atstovauja Domantas Sabonis. Visgi prieš penktąsias serijos rungtynes paaiškėjo, jog „Kings“ lyderis De'Aaronas Foxas gali praleisti mačą.

To priežastis – lūžęs kairės rankos rodomasis pirštas, tokią informaciją skelbia „The Athletic“ žurnalistas Shamsas Charania. Pasak jo, D.Foxo pasirodymas penktosiose rungtynėse yra laikomas abejotinu. Vienintelė išeitis – žaidimas su specialiu įtvaru.

Traumą gynėjas patyrė ketvirtųjų serijos rungtynių lemiamo ketvirčio metu.

Šį sezoną D.Foxas fiksuoja 25,4 taško, 4,3 atkovoto kamuolio ir 6,2 rezultatyvaus perdavimo statistiką per 33 minutes.

Serijos iki 4 pergalių rezultatas tarp „Kings“ ir „Warriors“ rezultatas yra 2:2. Penktosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 27 d. Sakramente 5 valandą ryto Lietuvos laiku.

Pastarosiose rungtynėse, kurias 126:125 laimėjo „Warriors“, D.Foxas pelnė 38 taškus.

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas