Neprametęs G.Antetokounmpo iki pergalės nužygiavo trigubu dubliu

Prieš 1 metus 240

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) lyderių poziciją išlaikė Milvokio „Bucks“ (51/20), vedami Giannio Antetokounmpo.

Graiko klubas namie 118:111 (33:29, 25:27, 31:39, 29:16) palaužė Toronto „Raptors“ (35/37) ekipą.

Ketvirtąjį kėlinį su persvara pasitiko svečiai (95:89), tačiau „Bucks“ atsitiesė spurtu 17:2. Jakobas Poeltlas likus žaisti dvi minutes dėjimu sumažino deficitą iki trijų taškų (107:110), tačiau šeimininkai atsilaikė baudų metimų loterijoje.

Vėl sunkiai sustabdomas buvo G.Antetokounmpo, per 36 minutes pelnęs 22 taškus (8/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/7 baudų metimų), atkovojęs 13 kamuolių, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, blokavęs 2 metimus, 3 sykius suklydęs ir kartą prasižengęs.

Tai buvo 33-iasis graiko karjeros trigubas dublis. Pirmą kartą surinkdamas tokią statistikos eilutę jis nė karto neprametė „iš žaidimo“. Tuo pačiu jis sužaidė 712-ąjį mačą su Milvokio ekipos marškinėliais ir aplenkęs Juniorą Bridgemaną tapo franšizės rekordininku.

„Nuostabus jausmas, nežinojau apie tai prieš rungtynes. Buvo labai ilga kelionė, kurioje dar turiu tikslų“, – teigė žvaigždė.

Toronto klubo neišgelbėjo nei 41 procento tritaškių taiklumas (14/34), nei geroka retesnės klaidos (7:12).

„Bucks“ išlieka lygos lyderiais, Toronto klubas Rytų konferencijoje užima devintąją vietą.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 23 (11 rez. perd., 3/8 tritaškių), O.G.Anunoby 22 (4/5 tritaškių), Jakobas Poeltlas 20 (6 atk. kam., 10/18 dvitaškių), Gary Trentas 18 (5/10 tritaškių), Pascalis Siakamas 13 (12 atk. kam., 7 rez. perd., 1/5 tritaškių).

„Bucks“: Brookas Lopezas 26 (5 atk. kam., 1/6 tritaškių), Giannis Antetokounmpo 22 (13 atk. kam., 10 rez. perd., 9/9 metimų), Khrisas Middletonas 20 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 5/8 tritaškių), Bobby Portisas 14 (9 atk. kam.), Jrue Holiday’us 11 (7 rez. perd.), ... , Graysonas Allenas 2 (0/6 tritaškių).

„Ilgoji pertrauka“: žaidėjai, galintis kilti į Eurolygą – lietuviai „Žalgiriui“, įdomiausi įvairių pozicijų žaidėjai ir kauniečius dominę krepšininkai