Nekritę tritaškiai nesutrukdė S.Lukošiui pasiekti dviženklio rezultatyvumo

Prieš 1 metus 57

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) ant parketo žengti teko tik vienam lietuviui.

Butlerio universiteto „Bulldogs“ (13/15) nusileido Džordžtauno universiteto „Hoyas“ (7/21) – 62:68 (37:32, 25:36).

Simonas Lukošius per 32 minutes surinko 11 taškų (4/6 dvitaškių, 1/8 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

The ball movement🤩🤩 pic.twitter.com/H7hTANKbjv

— Butler Basketball (@ButlerMBB) February 19, 2023

21 tašką lietuvio komandai pelnė Jaydenas Tayloras (3/8 tritaškių), 11 – Ali Ali.

Nugalėtojams 17 taškų surinko Brandonas Murray’us (6 atk. kam.), 14 – Qudusas Wahabas (8 atk. kam., 5/6 dvitaškių), 12 – Jay’us Heathas (7 atk. kam.).

Džordžtauno ekipai tai buvo pirmoji sezono pergalė prieš „Big East“ konferencijos komandą po penkiolikos pralaimėjimų paeiliui.

„Hoyas“ (1/15) konferencijoje išlieka paskutiniai, o „Bulldogs“ (5/11) nepasinaudojo proga pakilti iš devintosios vietos, likus trims reguliariojo sezono rungtynėms.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos