NCAA – aktyvus A.Marčiulionis ir pirmasis taiklus O.Kojenetso metimas

Prieš 1 metus 63

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) užtikrintą pergalę pasiekė Saint Mary’s universiteto „Gaels“ (13/4).

Augusto Marčiulionio ekipa 84:64 (43:37, 41:27) nugalėjo Menų akademijos „Urban Knights“ (9/5).

Lietuvis per 15 minučių pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

„Gaels“ gretose 19 taškų surinko Aidanas Mahaney, 15 – Luke’as Barrettas (6 atk. kam., 3/5 tritaškių), 13 – Alexas Ducasas, 10 – Loganas Johnsonas (5 rez. perd.), po 7 – Kyle’as Bowenas (15 atk. kam., 3 per. kam.) ir Mitchellas Saxenas (5 atk. kam.).

Varžovams 13 taškų surinko Mike’as Asante’as (7 atk. kam.), 12 – Klay’us Brownas (4 per. kam.).

Pralaimėjimą patyrė Nebraskos universiteto „Cornhuskers“ (8/7), 56:74 (17:39, 39:35) nusileidę Mičigano valstybinio universiteto „Spartans“ (10/4).

Pirmuosius taškus „iš žaidimo“ savo NCAA karjeroje pelnė Olegas Kojenetsas, per minutę spėjęs pasižymėti dvitaškiu.

15 taškų surinko Derrickas Walkeris (8 atk. kam.), po 10 – Wilhelmas Breidenbachas ir Samas Grieselas. Nugalėtojams 21 tašką surinko Tysonas Walkeris.

„Ilgoji pertrauka“: Singletono ir Thomaso kaina, alų mėgę krepšininkai, Šaro sugrįžimas į Kauną ir kaip vyksta derybos su žaidėjais