NBA naktis: „Knicks“ įveikė „76ers“ ekipą, „Timberwolves“ sutriuškino „Nuggets“

Prieš 1 metus 57

Sunkiai rungtynes pradėjusi Niujorko „Knicks“ (29-26) galiausiai 108:97 (24:35, 27:18, 25:26, 32:18) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (34-18) krepšininkus.

Namuose žaidusi Niujorko ekipa dar pirmojo kėlinio metu turėjo 21 taško deficitą (12:33), tačiau galiausia sugebėjo išlipti iš duobės. Dar iki pertraukos „Knicks“ prisivijo varžovus – 51:53.

O pergalės pamatus aikštės šeimininkai pasiklojo ketvirtajame kėlinyje, kai ketvirtį laimėjo 32:18.

„Knicks“ į priekį vedė 24 taškus pelnęs Julius Randle`as ir 21 pridėjęs Jalenas Brunsonas. Penkis tritaškius pataikęs prancūzas Evanas Fournier surinko 17 taškų.

„76ers“ gretose Joelis Embiidas įmetė 31 tašką, De`Anthony Meltonas ir Tobiasas Harrisas pelnė po 14.

Kitoje NBA dvikovoje Minesotos „Timberwolves“ (29-27) savo aikštėje 128:98 (32:21, 31:22, 31:28, 34:27) sutriuškino be Nikola Jokičiaus žaidusią Denverio „Nuggets“ (37-17) komandą.

„Timberwolves“ savo pranašumą ėmė rodyti nuo pirmųjų minučių ir nuo savo varžovų bėgo iki pat susitikimo pabaigos.

Minesotos ekipoje rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Anthony Edwardsas, 18 pridėjo D`Angelo Russellas, 16 – Rudy Gobert`as.

„Nuggets“ komandoje Michaelis Porteris Jr. surinko 22 taškus, 19 įmetė Christianas Braunas.