NBA karjeros pasirodymą surengė Kristapas Porzingis

Prieš 1 metus 51

Kristapas Porzingis rungtynėse prieš Minesotos „Timberwolves“ sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

Vašingtono „Wizards“ prieš „Timberwolves“ pasiekė pergalę rezultatu 142:127 (38:33, 39:25, 32:39, 33:30).

K. Porzingis šiose rugntynėse per 31 minutę pelnė 41 (6/8 dvit., 6/10 trit., 11/11 baud. met.) tašką, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, vieną kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Tai buvo rezultatyviausios latvio karjeros rungtynėse, iki šiol jis daugiausiai buvo pelnęs 40 taškų.

„Turiu pripažinti, kad jaučiuosi gerai. Maniau, kad nesulauksiu savo progos, nes artėjome prie to, kad triuškintume juos 30 taškų skirtumu, o paskui galbūt galėjau nežaisti ketvirtajame kėlinyje. Galvojau apie tokį scenarijų“, – po rungtynių kalbėjo AP cituojamas K. Porzingis.

Jam puikiai šiose rungtynėse talkino 23 taškus pelnęs Kyle`as Kuzma.

„Timberwolves“ ekipoje išsiskyrė 29 taškus pelnęs Anthony Edwardsas.