NBA finalo pakartojime – K.Thompsono ir S.Curry tandemo nukalta „Warriors“ pergalė

Prieš 1 metus 74

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę iškovojo San Fransisko „Golden State Warriors“ (14/13) krepšininkai, kurie namuose 123:107 (33:25, 35:38, 27:20, 28:24) nugalėjo Bostono „Celtics“ (21/6) ekipą.

Šios dvi ekipos praėjusiasme sezone susitiko finalo serijoje ir tuomet „Warriors“ triumfavo 4:2.

„Celtics“ buvo laimėję pastarąsias 3 rungtynes, o „Warriors“ į šį mačą atėjo po 2 pralaimėjimų serijos.

San Fransisko komandą į priekį vedė Klay’aus Thompsono ir Stepheno Curry tandemas.

K.Thompsonas per 36 minutes pelnė 34 taškus (10/15 dvit., 4/11 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, sykį suklydo, 5 kartus pažeidė taisykles.

S.Curry aikštėje praleido 37 minutes, įmetė 32 taškus (6/10 dvit., 6/11 trit., 2/2 baud.), 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

„Mes tai ištvėrėme. Akivaizdu, kad Stephas ir Klay’us jautė ritmą ir pataikė savuosius metimus“, – po mačo kalbėjo vyriausias „Karių“ treneris Steve’as Kerras.

„Golden State Warriors“: Klay’us Thompsonas 34 (4/11 trit.), Stephenas Curry 32 (6/11 trit.), Jordanas Poole’as 20 (1/9 trit.), Jonathanas Kuminga 14, Draymonas Greenas 11.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 31 (9 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 18 (2/9 trit., 7 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 16, Marcusas Smartas ir Blake’as Griffinas 13 (7 atk. kam.).

Portlando „Trailm Blazers“ 124:118 Minesotos „Timberwolves“

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos