Nauja žvaigždė Brukline – į pergalę „Nets“ vedė karjeros rungtynes žaidęs M.Bridgesas

Prieš 1 metus 44

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Bruklino „Nets“ (34/24) ekipa namuose 116:105 (26:25, 26:31, 31:24, 33:25) nugalėjo Majamio „Heat“ (32/27) komandą.

Karjeros rungtynes Bruklino komandoje sužaidė Mikalas Bridgesas, kuris neseniai po mainų į komandą persikėlė iš Fynikso „Suns“ klubo.

Puolėjas per 36 minutes pelnė 45 taškus (13/18 dvit., 4/6 trit., 7/7 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Tiesiog tai buvo rungtynėse, kurios krito mano metimai, o komandos draugai surasdavo mane laiku ir vietoje“, – akcentavo Bruklino ekipos naujokas.

Bruklino klubas turėjo vos 1 taško pranašumą (90:89), kai darbo ėmėsi M.Bridgesas. Būtent šio žaidėjo 15 taškų iš eilės atkarpa leido „Nets“ atitrūkti ir iškovoti pergalę.

Viso per 4 kėlinį puolėjas pelnė 17 taškų ir stipriai pagerino savo rezultatyvumo rekordą lygoje. Iki tol M.Bridgesas daugiausiai buvo pelnęs 34 taškus.

„Nets“: Mikalas Bridgesas 45 (17/24 metimai), Camas Thomasas 19 (3/5 trit.), Cameronas Johnsonas 18 (3/10 trit.), Spenceris Dinwiddie (3/4 trit.) ir Joe Harrisas po 9.

„Heat“: Bamas Adebayo 24 (13 atk. kam., 6 rez. per.), Gabe’as Vincentas 21 (3/9 trit.), Maxas Strusas 18 (2/9 trit.), Calebas Martinas (7 atk. kam.) ir Jimmy Butleris (6 rez. per.) po 13.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos