Naudingi L.Beliausko ir E.Tubučio pasirodymai negrąžino į pergalingą kelią

Prieš 1 metus 56

Vokietijos pirmenybėse pergalėmis ir toliau retai džiaugiasi Laurynas Beliauskas bei Einaras Tubutis.

Lietuvių atstovaujamas Frankfurto „SkyLiners“ (5/16) klubas išvykoje nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (13/7) ekipai – 79:87 (19:19, 22:27, 22:21, 16:20).

L.Beliauskas per 28 minutes pelnė 15 taškų (2/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, sykį prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

E.Tubučio skaičiai – 22 minutės, 8 taškai (1/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių), 6 atkovoti kamuoliai, klaida, 2 pražangos ir 10 naudingumo balų.

Lietuviams geriausiai talkino 24 taškus surinkęs Joshua Obiesie (5 atk. kam., 14/16 baud. met.), 12 pelnė Quantezas Robertsonas.

Nugalėtojams 20 taškų surinko DeWayne’as Russellas (6 rez. perd., 3/8 tritaškių), 16 – Trey’us Drechselis (6 atk. kam.), po 10 – Norrisas Agbakoko (5 atk. kam., 3/3 dvitaškių) ir Maximilianas DiLeo.

Oldeburgo klubas šia pergale įsitvirtinto ketvirtojoje vietoje, Frankfurto ekipa lieka iškritimą į žemesnį divizioną žyminčioje septynioliktoje pozicijoje.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos