Naudingai žaidęs J.Valančiūnas padėjo iškovoti pergalę Oklahomoje

Prieš 1 metus 66

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę pasiekė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (30/28) ekipa, kuri išvykoje 103:100 (33:25, 27:26, 16:22, 27:27) pranoko Oklahomos „Thunder“ (27/29) krepšininkus.

Nors įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Pelicans“ pirmavo 9 taškais (91:82), tačiau prasidėjus paskutinei minutei šeimininkai sumažino atsilikimą – 98:101. Ekipos apsikeitė klaidomis, o Trey’us Murphy galiausiai pataikė dvi baudas – 103:98. Jalenas Williamsas pelnė 2 taškus (100:103), T.Murphy suklydo, bet Isaiah Joe prametė paskutinį tolimą metimą.

J.Valančiūnas aikštėje išbuvo 25 minutes, pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Naujojo Orleano klubas šiame mače vertėsi be C.J.McCollumo, kuris yra pasitempęs čiurną.

Puikiai lyderystės ėmėsi Brandonas Ingramas, kuris per 32 minutes įmetė 34 taškus (11/19 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 6 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Brandon Ingram got hot early and paced the @PelicansNBA to the win with 34 PTS! pic.twitter.com/KiFQkorvnb

— NBA (@NBA) February 14, 2023

Gynėjas itin solidus buvo pačioje rungtynių pradžioje – jis pelnė pirmuosius 12 svečių taškų, o viso per pirmąjį ketvirtį surinko 16 taškų.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (14/24 metimai), Jonas Valančiūnas (8 atk. kam.) ir Jose Alvarado po 14, Trey’us Murphy 12 (3/8 trit.), Joshas Richardsonas 10.

„Thunder“: Shai’us Gilgeousas-Alexanderis 24 (8/21 metimai, 10 atk. kam.), Jalenas Williamsas 22 (7 atk. kam.), Joshas Giddey 17 (7 atk. kam.), Isaiah Joe 16 (4/11 trit.).

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos