N.Jokičiaus ir L.Dončičiaus susitikime – serbo trigubas dublis ir „Nuggets“ pergalė

Prieš 1 metus 48

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Denverio „Nuggets“ (41/18) ekipa namuose 118:109 (26:25, 35:19, 31:30, 26:35) pranoko Dalaso „Mavericks“ (31/29) komandą.

Trigubą dublį nugalėtojų gretose užfiksavo Nikola Jokičius – serbas per 34 minutes pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tai buvo jau 21 aukštaūgio trigubas dublis šiame sezone.

Peep some of the BEST footwork and finishes from Nikola Jokic's career so far 🎬 pic.twitter.com/ZnaYmOLjgX

— NBA (@NBA) February 16, 2023

Dalaso komandoje itin ryškus buvo Luka Dončičius, kuris per 35 minutes pelnė 37 taškus (9/14 dvit., 3/8 trit., 10/12 baud.), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir sykį pažeidė taisykles.

Šiame mače „Mavericks“ vertėsi be Kyrie Irvingo, kuris rungtynes praleido dėl nugaros skausmų.

Kol kas K.Irvingas ir L.Dončičius kartu žaidė vos du mačus ir abu juos Dalaso klubas pralaimėjo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 37 (9 rez. per.), Christianas Woodas 17 (2/6 trit.), McKinley Wrightas 11, A.J.Lawsonas 10 (4/6 metimai).

„Nuggets“: Jeffas Greenas 24 (11/16 metimai), Michaelas Porteris 22 (5/10 trit.), Nikola Jokičius (13 atk. kam., 10 rez. per.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope’as po 14, Vlatko Čančaras 12 (0/4 trit.), Bruce’as Brownas 10 (6 rez. per.).

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos