Motiejūnas su „Monaco“ įveikė „Crvena Zvezda“, ASVEL palaužė „Virtus“

Prieš 1 metus 60

Eurolygos pergalę namuose pasiekė Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ ekipa.

„Monaco“ rezultatu 85:77 (17:19, 21:12, 21:22, 26:24) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Nugalėtojai persvarą susikrovė antrajame kėlinyje ir sugebėjo ją išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

D. Motiejūnas nugalėtojams pelnė 13 (6/9 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud. met.) taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Geriausiai „Monaco“ gretose pasirodė Jordanas Loydas, kuris pelnė 20 taškų ir surinko 22 naudingumo balus.

Belgrado ekipoje išsiskyrė Filipas Petruševas, kuris pelnė 16 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 27 naudingumo balus.

Tuo tarpu Bolonijos „Virtus“ ekipa paleido pergalę ir 79:84 (22:18, 28:18, 14:27, 15:21) nusileido Vilerbano ASVEL krepšininkams.

Nors pirmoje rungtynių pusėje Bolonijos ekipa akivaizdžiai pirmavo, tačiau po ilgosios pertraukos iššvaistė pranašumą ir patyrė pralaimėjimą.

ASVEL gretose geriausiai žaidė Davidas Lighty, kuris pelnė 16 taškų ir surinko 25 naudingumo balus.

„Virtus“ komandoje išsiskyrė Ismaelis Bako, kuris pelnė 12 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų. Rezultatyviausiai Bolonijos ekipoje žaidė 14 taškų pelnęs Milošas Teodosičius.