Moranto šou nepakako – karalius Jamesas su „Lakers“ šventė sarbią pergalę namuose

Prieš 1 metus 49

NBA Vakarų konferencijos atkrintamosiose rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo Los Andželo „Lakers“ ekipa. Ji namuose 111:101 (35:9, 18:28, 35:31, 23:33) palaužė Memfio „Grizzlies“ ir serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 2-1.

Jau pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai varžovus pasiuntė į laikiną nokdauną. Pirmąjį ketvirtį Lebronas Jamesas ir kompanija laimėjo 26 taškų persvara (35:9). Visgi vėliau „Grizzlies“ prabudo, ėmė vytis varžovus, tačiau visiškai sugrįžti į mačą nebepavyko.

Tai buvo vienas geriausių kėlinių per visą komandos gyvavimo istoriją.

Labiausiai prie svečių prisikėlimo prisidėjo Ja Morantas. Per 42 min. jis iš viso pelnė net 45 taškus (7/16 dvit., 6/10 trit., 13/14 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 13 perdavimų. 24 taškus pastarasis pelnė ketvirtajame kėlinyje ir taip dar bandė įpūsti gyvybės savo komandai.

Tuo metu nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais grojo L. Jamesas ir Anthony Davisas. Pastarasis per 39 min. pelnė 31 tašką (10/20 dvit., 1/4 trit., 8/10 baud.), atkovojo net 17 kamuolių bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 blokus.

L. Jamesas iš viso pelnė 25 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

Rungtynėse taip pat neišvengta ir konfliktų. Dillonas Brooksas po ilgosios pertraukos trenkė L. Jamesui į tarpkojį ir už tokį veiksmą buvo išvarytas iš aikštelės.

Tai buvo pirmasis kartas nuo 2013-ųjų, kuomet atkrintamąsias rungtynes Los Andželo ekipa žaidė pilnutėlėje arenoje.

Ketvirtasis serijos mačas taip pat vyks Los Andžele.