„Mažeikius“ gynyboje surakinę „Telšiai“ įsirašė antrąją pergalę ketvirtfinalyje

Prieš 2 metus 167

Pirmoje rungtynių pusėje atsilikę „Telšiai“ surakino varžovus gynyboje ir Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) ketvirtfinalyje įsirašė antrąją pergalę.

Mindaugas Norkus surinko dvigubą dublį, o jo vedami telšiškiai išvykoje 69:58 (25:24, 15:21, 12:4, 17:9) įveikė „Mažeikius“.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 2:0, o trečiosios ir galbūt lemiamos šios poros rungtynės įvyks šeštadienį Telšiuose.

Po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo 5 taškų pranašumą (45:40), tačiau per likusį rungtynių laiką iš viso įmetė 13 taškų ir buvo priversti kapituliuoti.

Likus žaisti 4 minutes, komandas skyrė du taškai (57:59), bet per likusį laiką „Mažeikiai“ pelnė vos tašką.

Nugalėtojams M. Norkus pelnė 20 taškų (10/18 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 12 kamuolių, suklydo 4 kartus ir surinko 15 naudingumo balų per 27 minutes.

Solidžias rungtynes svečių komandoje sužaidė ir Ignas Razutis, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 13 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

Mažeikiškiams Jonas Paukštė per 23 minutes pelnė 9 taškus (4/5 dvitaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

„Mažeikiai“: Karolis Babušis 13 (4/8 dvit., 1/5 trit.), Mindaugas Motuzas 12 (2/8 trit., 5 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 11 (1/6 trit., 3 per. kam.), Jonas Paukštė 9 (4/5 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Medas Kuprijanovas 8 (3 per. kam.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 20 (10/18 dvit., 12 atk. kam., 4 kld.), Ignas Razutis 13 (4/6 dvit.), Edgaras Stanionis 10 (3/9 dvit., 5 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 8 (4/6 dvit., 6 rez. perd.), Laurynas Kaveckis 7.

„Bružas ir Pulkovskis“: Eurolygos atkrintamųjų poros, sezono apdovanojimai ir įdomi vasaros rinka