Mažai ilsėjęsis S.Lukošius išsiskyrė kova dėl kamuolių

Prieš 1 metus 48

Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NBA) tvarkaraštis per Valentino dieną nebuvo itin aktyvus.

Aukščiausiame divizione ant parketo tarp lietuvių pasirodė tik Butlerio universiteto „Bulldogs“ (13/14) atstovaujantis Simonas Lukošius, turėjęs taikstytis su pralaimėjimu.

„Buldogai“ išvykoje 50:62 (24:25, 26:37) nusileido Vilanovos universiteto „Wildcats“ (13/13).

S.Lukošius per 36 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

7-0 run after a Lukosius 3 🔥 pic.twitter.com/zelig1bQZp

— Butler Basketball (@ButlerMBB) February 15, 2023

Lietuvio komanda panaudojo vos šešis žaidėjus. Ericas Hunteris ir Jaydenas Tayloras rungtyniavo visas 40 minučių, mažiau nei 30 minučių gavo tik Chuckas Harrisas.

Butlerio ekipai 20 taškų surinko J.Tayloras (3/8 tritaškių), 12 – Manny Batesas (9 atk. kam.). Nugalėtojams Justinas Moore’as (6 atk. kam., 3/8 tritaškių) ir Calebas Danielsas (3/8 tritaškių) pelnė atitinkamai 15 ir 13 taškų.

Šis rezultatas lietuvio ekipai svarbus dėl pralaimėjimo tiesioginiams konkurentams „Big East“ konferencijoje. Joje „Bulldogs“ (5/10) dalinasi aštuntąją vietą, „Wildcats“ (6/8) žengia septinti. Iki konferencijos atkrintamųjų Butlerio komandai liko sužaisti keturis mačus.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos