„Maccabi“ palaužė be lyderio žaidusius svečius iš Valensijos

Prieš 1 metus 57

Eurolygoje pergalę iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (6/6) krepšininkai, kurie namie 84:68 (15:10, 20:17, 18:20, 31:21) nugalėjo Valensijos „Valencia“ (5/7) klubą.

Valensijos ekipa šiame mače vertėsi be savo pagrindinio perimetro lyderio Chriso Joneso.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau įpusėjus ketvirčiui svečiai turėjo 4 taškų pranašumą – 8:4. Tel Avivo klubas atsakė spurtu 9:0 ir išsiveržė į priekį (13:8), o po pirmojo kėlinio pirmavo 15:10.

Jau antrojo kėlinio pradžioje „Maccabi“ persvara šoktelėjo iki 8 taškų (19:11), o įpusėjus kėliniui jau turėjo dviženklį pranašumą – 26:16. Nors Valensijos ekipa pagerino savo puolimą, bet po dviejų ketvirčių šeimininkai pirmavo 35:27.

Catch me if you can 😉#OnlySeeGreat | @The_Fourth_Wade pic.twitter.com/jR0eOqhnSe

— Maccabi Tel Aviv BC (@MaccabitlvBC) December 8, 2022

Po pertraukos tritaškiais pasižymėjo Lorenzo Brownas ir Wade’as Baldwinas (41:27), bet svečiai pelnė 6 taškus iš eilės – 33:41. Klemenas Prepeličius vedė į priekį svečius, kurie netrukus jau atsiliko vos 2 taškais (47:49), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė „Maccabi“ – 53:47.

Lemiamo kėlinio pradžioje po L.Browno dvitaškio šeimininkai vėl turėjo dviženklę persvarą – 62:52. Netrukus šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 15 taškų (73:58), o rungtynes „Maccabi“ laimėjo

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 15 (2/6 trit., 6 rez. per.), Darrunas Hilliardas 11, Bonzie Colsonas 10, Wade’as Baldwinas 9 (1/5 trit.), Joshas Nebo (6 atk. kam.) ir ir Jake’as Cohenas po 8.

„Valencia“: Xavi Lopezas-Arostegui 15(3/4 trit.), Victoras Claveras 13 (3/4 trit., Bojanas Dubljevičius 11, Jaredas Harperis ir Jasielis Rivero po 7.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos