„Maccabi“ metus veikiausiai užbaigs be W.Baldwino

Prieš 1 metus 70

Tel Avivo „Maccabi“ po pergalės Eurolygoje sulaukė ir prastesnių žinių – ilgokai žaisti negalės Wade’as Baldwinas.

Klubas pranešė, kad susižeidęs amerikietis rungtyniauti negalės 3–4 savaites ir ant parketo veikiausiai grįš tik 2023-aisiais.

26 metų 193 cm ūgio gynėjas šį sezoną Eurolygoje per 28 minutes renka 15 taškų (32 procentai tritaškių), 3,3 atkovoto kamuolio, 4,4 rezultatyvaus perdavimo ir 14,7 naudingumo balo.

Tel Avivo ekipoje tiek rezultatyvumu, tiek naudingumu jis nusileidžia tik Lorenzo Brownui.

„Maccabi“ per dvylika Eurolygos turų iškovojo šešias pergales ir stumdosi turnyro lentelės viduryje.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos