M.Sušinsko paskutinės sekundės pražanga atėmė šansą iš „Niners“

Prieš 1 metus 78

Apmaudų pralaimėjimą Vokietijos lygoje patyrė Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama Chemnico „Niners“ (10/9) komanda, kuri namie 86:87 (23:24, 25:24, 18:20, 20:19) nusileido Getingeno „Gottingen“ (13/7) klubui.

Dar likus 5 sekundėms Jonas Richteris lygino rezultatą, bet paskutinę akimirką M.Sušinskas prasižengė ir Marko Smitho bauda tvirtino pergalę „Gottingen“ ekipai.

M.Sušinskas per 30 minučių pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 1 – perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė bei rinko 12 naudingumo balų.

A.Velička per 27 minutes įmetė 9 taškus (2/3 dvit., 0/8 trit., 5/8 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, kartą klydo, 3 – prasižengė ir rinko 11 naudingumo balų.

Nugalėtojams 16 taškų rinko Rayshaunas Hammondsas, pralaimėjusiems 19 pelnė Nelsonas Weidemannas.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos