M.Sajus sužibėti prieš Eurolygos klubą neįstengė

Prieš 2 metus 160

Vokietijoje triuškinamą pralaimėjimą patyrė Martyno Sajaus atstovaujamas Bairoito „Medi“ (11/17) klubas.

Lietuvio ekipa išvykoje 53:87 (15:18, 20:20, 14:14, 4:35) turėjo pripažinti Berlyno ALBA (17/6) krepšininkų pranašumą.

Prieš ketvirtą kėlinį ALBA turėjo vos 3 taškų pranašumą (52:49), tačiau ketvirtajame kėlinyje „Medi“ tiesiog subyrėjo ketvirtį pralaimėjo net 31 tašku – 4:35.

M.Sajus aikštėje praleido 21 minutę, pelnė 2 taškus (0/3 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

Nugalėtojams Johannesas Thiemannas ir Oscaras Da Silva (8/9 dvit.) pelnė po 20 taškų, Christas Koumadje pridėjo 11(7 atk. kam.), Tamiras Blattas – 10.

Svečiams Bastianas Dorethas įmetė 12 taškų, Marcusas Thorntonas surinko 11 (3/6 trit.), Janari Joesaaras – 10 (7 atk. kam.).

ALBA Eurolygoje dar sužais rungtynes su Monako „AS Monaco“ ir Atėnų „Panathinaikos“ ekipomis, tačiau vokiečių klubas jau yra praradęs net teorinius šansu pakovoti dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

„Bružas ir Pulkovskis“: Eurolygos atkrintamųjų poros, sezono apdovanojimai ir įdomi vasaros rinka