M.Sajaus indėlio pirmajai pergalei nepakako

Prieš 1 metus 62

Turkijos čempionate Stambulo „Buyukčekmeče“ (0/7) ekipa, kurios garbę gina Martynas Sajus ir Saulius Kulvietis, 70:83 (22:21, 22:26, 16:16, 10:20) nusileido to paties miesto „Daruššafaka“ (4/3) krepšininkams.

M.Sajus per 26 minutes įmetė 10 taškų (3/7 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

S.Kulvietis šiame susitikime nerungtyniavo.

Nugalėtojams Markelis Starksas įmetė 20 taškų (3/8 trit.), Erčanas Osmani pridėjo 16. Pralaimėjusiems Jordonas Crawfordas surinko 16 taškų (6/17 metimai).

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti