M.Kuzminsko komandos draugo šou nepadėjo – „Pinar Karšiyaka“ pralaimėjo pirmą įkrintamųjų kovą

Prieš 1 metus 53

Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Izmiro „Pinar Karšiyaka“ pralaimėjimu pradėjo Čempionų lygos įkrintamąsias. Svečiuose teko 92:97 (13:26, 31:25, 25:27, 23:19) pripažinti Mursijos UCAM pranašumą.

Serija vyks iki dviejų pergalių ir dabar kelsis į Turkiją.

Lietuvis per 27 minutes pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 0/1 trit., 8/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, po kartą klydo bei prasižengė, blokavo metimą ir rinko 9 naudingumo balus.

„Pinar Karšiyaka“ lyderiu buvo Braianas Angola, pelnęs net 41 tašką, 12 pridėjo Jaylonas Brownas. Nugalėtojams 16 taškų rinko Jordanas Davisas, 15 – Nemanja Radovičius.

„Ilgoji pertrauka“: Singletono ir Thomaso kaina, alų mėgę krepšininkai, Šaro sugrįžimas į Kauną ir kaip vyksta derybos su žaidėjais