M.Jameso, E.Okobo ir D.Motiejūno trio taurės finale sutriuškino ASVEL

Prieš 1 metus 78

Prancūzijos taurės finalas tarp dviejų Eurolygos ekipų intrigos neatnešė.

Monako „AS Monaco“ kovoje dėl trofėjaus Paryžiuje 90:70 (33:15, 16:17, 25:18, 16:20) nugalėjo Vilerbano ASVEL.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai į nokdauną varžovus pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, o vėliau išlaikė nežymiai svyravusią persvarą bei finišavo be nesklandumų.

Tarp pagrindinių titulo kalvių buvo ir Donatas Motiejūnas – 20 minučių, 17 taškų (5/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/4 baudų metimų), 2 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 4 pražangos bei 16 naudingumo balų.

— Fédération Française de BasketBall (@ffbasketball) April 22, 2023

Po 20 taškų nugalėtojams surinko Elie Okobo (6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Mike’as Jamesas (6 rez. perd.), 10 – Matthew Strazelis, 8 – Johnas Brownas (8 atk. kam.).

ASVEL gretose 12 taškų pelnė Nando De Colo (7/8 baud. met., 5 rez. perd.), 10 – Davidas Lighty (0/3 tritaškių), po 8 – Zaccharie Risacheras ir Dee Bostas (1/5 tritaškių).

Okoboss est tout simplement innarrêtable 🥶 @ElieOkobo_0 @ASMonaco_Basket 👌#CDFBasket pic.twitter.com/4YJoYQBPb6

Monako klubas tokį titulą susižėrė pirmą kartą savo istorijoje, ASVEL jį iškėlę yra net 11 kartų.

Vilerbano klubui jau liko tik Prancūzijos pirmenybės, o „AS Monaco“ dar ruošiasi ir Eurolygos atkrintamosioms, kurių ketvirtfinalyje startuos turėdami namų aikštės pranašumą prieš Tel Avivo „Maccabi“.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai