M.Grigonio vedama „Panathinaikos“ triuškinama pergale žengė į Graikijos lygos pusfinalį

Prieš 1 metus 72

Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ komanda pateko į Graikijos lygos pusfinalį.

Antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose 89:47 (13:21, 19:6, 32:13, 25:7) buvo sutrypta Rodo „Kolossos“ ekipa. Seriją PAO laimėjo 2:0.

Pusfinalyje jos lauks arba Atėnų „Peristeri“, arba to paties miesto AEK.

M.Grigonis, šiandien švenčiantis gimtadienį, per 26 minutes pelnė 23 taškus (2/2 dvit., 5/8 trit., 4/4 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus klydo, provokavo 4 pražangas.

A.Gudaitis per 17 minučių įmetė 10 taškų (4/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 2 – perėmė, kartą klydo, provokavo 3 pražangas, sykį pažeidė taisykles.

„Panathinaikos“ komandai taip pat po 11 taškų rinko Georgios Kalaitzakis ir Derrickas Williamsas, 10 – Dimitris Agravanis. Beje, PAO nepadėjo drausmę pažeidęs Dwayne'as Baconas.

Rodo ekipai 14 taškų pelnė Kendallas Smithas, 11 – Charalamposas Giannopoulos.

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas