M.Belinelli tritaškiai išvedė „Virtus“ į Italijos taurės pusfinalį

Prieš 1 metus 58

Kovas Italijos taurėje sėkmingai pradėjo Eurolygoje besivaržanti Bolonijos „Virtus“ ekipa.

Sergio Scariolo auklėtiniai ketvirtfinalyje Turine 82:68 (20:22, 14:14, 21:12, 27:20) palaužė Venecijos „Umana Reyer“ klubą.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo veteranas Marco Belinelli, per 22 minutes pelnęs 21 tašką (1/3 dvitaškių, 6/7 tritaškių, 1/3 baudų metimų), perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydęs, 2 sykius prasižengęs ir surinkęs 19 naudingumo balų.

19 taškų pridėjo Tornike Shengelia (5 atk. kam., 6/10 dvitaškių), 13 – Danielis Hackettas, 9 – Milošas Teodosičius (0/4 tritaškių, 6 rez. perd.).

Venecijos klubui 18 taškų surinko Jordanas Parksas (7/9 dvitaškių, 10 atk. kam.), 13 – Mitchellas Wattas (6/11 dvitaškių, 6 atk. kam.), 8 – Derekas Willisas (5 atk. kam., 2/7 tritaškių).

„Virtus“ varžovais pusfinalyje gali tapti Trento „Dolomiti Energia“ arba Tortonos „Bertram Yachts“. Kitą pusfinalio porą sudaro Pezaro „Carpegna Prosciutto“ ir Brešos „Germani“, kurie sugebėjo eliminuoti Milano „EA7 Emporio Armani“.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos