Lyg iš natų ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Maccabi“ parklupdė „Olympiacos“ ekipą

Prieš 1 metus 73

Puikią pergalę Eurolygoje pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ (5/4) ekipa, kuri namuose 90:84 (22:20, 21:25, 20:24, 27:15) pranoko Pirėjo „Olympiacos“ (6/3) krepšininkus.

Šiame susitikime teisėjavo ir lietuvis Jurgis Laurinavičius, kuris sudarė arbitrų brigadą kartu su Ilija Beloševičiumi bei Tomislavu Hordovu.

Pirma rungtynių dalis buvo ypač lygi – 2 taškais po pirmojo kėlinio pirmavo „Maccabi“ (22:20), bet įpusėjus mačui jau „Olympiacos“ buvo nežymiai priekyje – 45:43.

Po didžiosios pertraukos svečiams pavyko atsiplėšti, kai jie laimėjo atkarpą 7:0 ir pirmą kartą skirtumas tapo dviženklis – 56:46. Vis dėlto šeimininkams pavyko pristabdyti varžovus ir sulig Bonzie Colsono tritaškiu paskutinę sekundę priartėjo – 63:69.

OLY lemiamą atkarpą pradėjo dvitaškiu (71:66), tačiau tada „Maccabi“ pelnė 7 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį (73:71) ir nors svečiai atsakė tritaškiu (74:73), „geltonieji“ įmetė dar 7 taškus iš eilės – 80:74.

Likus kiek mažiau nei 2 minutėms Giannoulis Larentzakis dar pataikė tritaškį (77:80), tačiau „Maccabi“ surengė dvi sėkmingas atakas iš eilės (84:77) ir per likusias 47 sekundes pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 22 (4/7 tritaškiai, 24 naud. bal.), Lorenzo Brownas 16 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Jerellas Martinas 13 (5 atk. kam.), Johnas DiBertolomeo 11 (7 atk. kam., 16 naud. bal.), Austinas Hollinsas 8.

„Olympiacos“: Giannoulis Larentzakis 21 (5/9 tritaškiai), Aleksandras Vezenkovas 17 (6/16 metimai, 10 atk. kam.), Kostas Sloukas 15 (2/5 tritaškiai, 5 rez. perd.), Kostas Papanikolaou 13 (3/5 tritaškiai).

Sasha Vezenkov finishing the @olympiacosbc move 👌#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/0vk7fMHY5w

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) November 22, 2022

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti