Los Andžele „Bucks“ pratęsė pergalių seriją iki dešimties

Prieš 1 metus 50

Dešimtąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Milvokio „Bucks“ (39/17) komanda, kuri išvykoje 119:106 (22:27, 32:24, 27:25, 38:30) įveikė Los Andželo „Clippers“ (31/28) klubą.

Du kėlinius kova buvo lygi, tačiau antroje mačo dalyje „Bucks“ ėmė tolti. Po trijų kėlinių skirtumas siekė tik 5 taškus (81:76), bet „Bucks“ ėmė laikyti tolimus metimus – 92:80. Galiausiai pavyko atitolti (106:88) ir pergalę „Bucks“ pasiekė užtikrintai.

Eilinį kartą Milvokio komandą į pergalę tempė Giannis Antetokounmpo, pelnęs 35 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

22 taškus pelnė ir 15 kamuolių atkovojo Brookas Lopezas, 19 taškų rinko Jrue Holiday‘us, 13 – Jevonas Carteris, 10 – Marjonas Beauchampas.

„Clippers“ Brandonas Bostonas pridėjo 20 taškų, Paulas George‘as – 19 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Normanas Powellas – 16, Marcusas Morrisas – 15.

Beje, P.George‘as šiame mače perkopė 16 tūkst. per karjerą pelnytų taškų ribą.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros