Lemiamu metu iššovęs J.Buttleris atvedė į pergalę „Heat“

Prieš 1 metus 61

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Majamio „Heat“ (12/14) ekipa namuose 115:110 (20:28, 36:26, 28:33, 31:23) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (14/13) krepšininkus.

Likus žaisti 4 minutes Majamio ekipa pirmavo 4 taškais (107:103), bet Jimmy Butleris dvi atakas iš eilės užbaigė sėkmingai – 111:103. Nors „Clippers“ priartėjo (108:111), bet ir vėl tikslus buvo J.Buttleris (113:108) ir „Heat“ pergalės neišleido.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Bamas Adebayo, kuris per 36 minutes pelnė 31 tašką (14/21 dvit.,3/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo.

Vis tik ir jis nuopelnus po rungtynių skyrė lemiamu metu iššovusiam J.Butleriui.

„Mes turime rūpintis vienas kitu ir viskas bus gerai. Tiesiog davėme Jimmy kamuolį ir leidome daryti savo darbą“, – kalbėjo B.Adebayo.

Los Andželo klubas ir vėl žaidė be Kawhi Leonardo, kuris praleido 20 iš pirmųjų 27 sezono rungtynių.

Majamio ekipai pirmą kartą šiame sezone nepadėjo Kyle’as Lowry, kuriam buvo suteikta poilsio.

„Heat“: Bamas Adebayo 31 (10 atk. kam.), Jimmy Butleris 26 (10/12 metimai, 8 rez. per.), Tyleris Herro 19 (4/8 trit., 9 atk. kam.), Calebas Martinas 17 (8 atk. kam.).

„Clippers“: Paulas George’as 29 (8 atk. kam., 7 rez. per.), Reggie Jacksonas 20 (4/6 trit.), Nicolas Batumas (3/7 trit.) ir Marcusas Smartas po 11.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos