„Lakers“ lyderių duetas 69 taškais grąžino komandą į pergalių kelią

Prieš 1 metus 58

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) trijų pralaimėjimų seriją nutraukė Los Andželo „Lakers“ (11/15) ekipa.

Kalifornijos klubas išvykoje 124:117 (32:26, 29:23, 30:41, 33:27) palaužė Detroito „Pistons“ (7/22) komandą.

„Lakers“ trečiajame kėlinyje išbarstė iki ilgosios pertraukos krautą pranašumą (91:90) ir turėjo darbą pradėti iš naujo. Šį kartą tai įgyvendinta gana solidžiai – varžovai nė karto nebuvo išsiveržę į priekį, o lemiamu metu persvara buvo tvirta (114:106).

LeBronas Jamesas per 37 minutes pelnė 35 taškus (12/18 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Žibėjo ir Anthony Davisas – 36 minutes, 34 taškai (12/17 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 10/12 baudų metimų), 15 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, blokas, klaida ir 3 pražangos.

„Mums ši pergalė buvo būtina, nes norėjo išvykų seriją baigti laimėję bent pusę rungtynių, kad galėtume ją vadinti sėkminga. Paskutines rungtynes laimėti visada būna sunkiausia“, – teigė A.Davisas.

Šį sezoną ties perimetru itin stringantys „Lakers“ išgyveno pagyvėjimą, tritaškius realizuodami 42 procentų taiklumu (11/26).

Problemų su taiklumu pastaruoju metu neturintis Bojanas Bogdanovičius vėl žibėjo – 35 minutės, 38 taškai (6/10 dvitaškių, 6/12 tritaškių, 8/8 baudų metimų), 4 atkovoti ir perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 4 klaidos bei 3 pražangos.

Prastos serijos atsikratę „Lakers“ palypėjo į dvyliktąją vietą Vakaruose, „Pistons“ Rytuose smuktelėjo į paskutinę vietą.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 35 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Anthony Davisas 34 (15 atk. kam., 7 rez. perd., 12/17 dvitaškių), Lonnie Walkeris 18 (4/6 tritaškių), Russellas Westbrookas 11 (9 rez. perd.), Austinas Reavesas 9 (3/5 tritaškių).

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 38 (6/12 tritaškių), Jadenas Ivey 16 (1/6 tritaškių), Saddiqas Bey’us 14 (4/8 tritaškių), Alecas Burksas 11, Marvinas Bagley 10, ... , Jalenas Durenas 3 (13 atk. kam., 1/1 dvitaškio).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos